Strona Główna > Czadoman jako Krzysztof Cugowski wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Czadoman jako Krzysztof Cugowski wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Za nami ostatni odcinek 13. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Za nami ostatni odcinek 13. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Gosia Andrzejewicz, Paweł „Czadoman” Dudek, Filip Gurłacz i Marta Gałuszewska. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 13. edycję show wygrał Czadoman, który w finale wystąpił jakoKrzysztof Cugowskiz piosenką „Jest taki samotny dom”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Jury w składzie Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Adam Strycharczuk jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Paweł „Czadoman” Dudek. To on wygrał „Złotą Twarz” i100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

Sprawdźcie koniecznie

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?