"Milionerzy": Padło kolejne pytanie o milion złotych. Jak brzmiało? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Padło kolejne pytanie o milion złotych. Jak brzmiało?

„Milionerzy”: Padło kolejne pytanie o milion złotych. Jak brzmiało?

W poniedziałkowym odcinku teleturnieju „Milionerzy” pan Maciej o mały włos nie został nowym milionerem! Zobaczcie, które pytanie sprawiło mu najwięcej problemów.

W poniedziałkowym odcinku teleturnieju „Milionerzy” pan Maciej o mały włos nie został nowym milionerem! Zobaczcie, które pytanie sprawiło mu najwięcej problemów.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu pan Maciej Adamski odpowiedziała prawidłowo niemal na wszystkie pytania. Problem pojawił się dopiero przy pytaniu za milion złotych! Brzmiało ono następująco:

a) ma i przednie, i tylne

b) zastąpił rubla

c) zakrywa całe ciało

d) jest samotnikiem

Prawidłowa odpowiedź to „B”, czyli „zastąpił rubla”.

Pan Maciej miał sporo problemy z tym pytaniem.Miał przeczucie, żeby zaznaczyć odpowiedź „B”, jednak postanowił zakończyć grę na tym etapie. Wygrał pół miliona złotych.

Teleturniej

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?