Jennifer Lopez wystąpiła na gali American Music Awards [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Lopez wystąpiła na gali American Music Awards [WIDEO]

Jennifer Lopez wystąpiła na gali American Music Awards [WIDEO]

Jeśli nie udało się Wam obejrzeć gali to nic straconego. Największe show zrobiła Jennifer Lopez. Już teraz możecie w całości zobaczyć jej występ.

Jeśli nie udało się Wam obejrzeć gali to nic straconego. Największe show zrobiła Jennifer Lopez. Już teraz możecie w całości zobaczyć jej występ.

48. gala rozdania nagród American Music Awards odbyła się 22 listopada 2020 roku. W związku z panującą pandemią koronawirusa wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności i większość artystów zaprezentowała przygotowane wcześniej występy. Poniżej możecie zobaczyć show Jennifer Lopez i Malumy.

Jennifer Lopez oraz Maluma wydali dwa wspólne utwory„Pa Ti” oraz „Lonely”, wraz ze stanowiącym jedną całość teledyskiem. To nie koniec, a dopiero początek współpracy między legendarną J. Lo. i najgorętszym latynoskim artystą tej dekady – Malumą! Artyści pojawią się wspólnie w filmie!

Jennifer Lopez wciela się w rolę muzycznej supergwiazdy Kat Valdez. W „Marry Me” zobaczymy także Owena Wilsona – jego postać to Charlie Gilbert, nauczyciel matematyki. Kat i Charlie, kompletnie sobie nieznajomi, decydują się pobrać. To nietypowy romans dwójki ludzi, poszukujących czegoś prawdziwego w świecie, w którym wartość mierzy się lajkami i liczbą obserwujących – „Marry Me” to nowoczesna historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.

to nagrodzona licznymi statuetkami aktorka, producentka i wokalistka oraz jedna z najbardziej wpływowych kobiet w historii. Sprzedała ponad 75 milinów płyt, a jej filmy zarobiły łącznie ponad 3 miliardy dolarów. Jennifer Lopez znalazła się na słynnej liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu TIME, została też nazwana najbardziej wpływową gwiazdą przez Forbes oraz najpiękniejszą kobietą na świecie przez magazyn People. Ma w dorobku dwie nominacje od nagrody Golden Globe za role w filmach „Hustlers” i „Selena”. Do dzisiaj pozostaje jedyną kobietą, która w tym samym momencie podbiła listę Billboardu oraz box office swoją płytą oraz filmem.