"Kevin sam w Nowym Jorku": Catherine O'Hara odtworzyła słynną scenę » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Kevin sam w Nowym Jorku”: Catherine O’Hara odtworzyła słynną scenę

„Kevin sam w Nowym Jorku”: Catherine O’Hara odtworzyła słynną scenę

Wideo bardzo szybko stało się hitem internetu. Musicie to zobaczyć.

Wideo bardzo szybko stało się hitem internetu. Musicie to zobaczyć.

„Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Catherine O'Hara, która w obu filmach wciela się w mamę Kevina, nagrała ostatnio filmik, który robi furorę w sieci. Aktorka odtworzyła kultową scenę z lotniska w Nowym Jorku, gdy dociera do niej, że po raz drugi zostawiła syna samego w domu na Święta. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Emisję „Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów kultowej świątecznej komedii. Telewizja Polsat już po raz 17. wyemituje w Wigilię o godz. 20:00 „Kevina samego w domu”!

doczeka się nowoczesnej wersji! Film będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+.Pod koniec 2019 roku poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące obsady i fabuły produkcji. Na ekranie zobaczymy między innymiArchiego Yatesa,Ellie KemperiRoba Delaney'a. Za reżyserię odpowiedzialny będzieDan Mazer, a scenariusz napisał duetMikey DayiStreeter Seidell.

Jak zapowiedzieli twórcy, mimo że będzie to reboot na podstawie oryginału, fabuła i bohaterowie zostaną lekko zmienione. Archie nie będzie odgrywał roli