Kylie Minogue wykonała przebój z bajki Disneya "Pinokio" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue wykonała przebój z bajki Disneya „Pinokio”

Kylie Minogue wykonała przebój z bajki Disneya „Pinokio”

Artystka wystąpiła w świątecznym odcinku programu Delty Goodrem – „Christmas With Delta”.

Artystka wystąpiła w świątecznym odcinku programu Delty Goodrem – „Christmas With Delta”.

Piosenkarka promuje aktualnie swój nowy album „Disco”, który bije rekordy popularności. W minioną sobotę 12 grudnia 2020 roku Kylie Minogue wystąpiła w programieDelty Goodrem – „Christmas With Delta”. Piosenkarka wykonała z prowadzącą utwór „When You Wish Upon a Star” z bajki Disneya „Pinkoio”. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

„Disco” jest pierwszym albumem od czasu wydania „Golden” w 2018 roku, który był numerem 1. w Wielkiej Brytanii i Australii. W sumie single Kylie spędziły ponad 300 tygodni w oficjalnych brytyjskich listach przebojów Top 40 i sprzedały ponad 80 milionów albumów na całym świecie. Kylie otrzymała kilka nagród i wyróżnień, w tym trzy BRIT Awards, dwie MTV Music Awards i Grammy. Jej występ w Glastonbury 2019 był najbardziej oglądanym telewizyjnym momentem w historii festiwalu. Koncepcje wizualne do filmu „Disco” zostały stworzone przez Kylie wraz z dyrektor kreatywną Kate Moross i reżyserką wideo Sophie Muller.

urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni „Golden” miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single „Dancing” i „Stop me from Falling”. Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie