Strona Główna > Młoda artystka nagrała cover wielkiego przeboju Alphaville

Młoda artystka nagrała cover wielkiego przeboju Alphaville

Becky Hill prezentuje klip do utworu „Forever Young”. Piosenka została wykorzystana w świątecznej reklamie sieci McDonald’s.

Becky Hill prezentuje klip do utworu „Forever Young”. Piosenka została wykorzystana w świątecznej reklamie sieci McDonald’s.

Utwór to cover wielkiego przeboju grupy Alphaville, oryginalnie wydanego w 1984. Kawałek trafił na szczyt Top 100 UK Shazam oraz jest typowany na świąteczny numer jeden na listach przebojów w Wielkiej Brytanii. „Forever Young” w wydaniu Becky trafiło na playlistę Radio 1 Sleigh List, Radio 2 oraz Virgin Radio.

Klip w reżyserii Andy’ego Morgana możecie zobaczyć poniżej:

Becky Hill postanowiła przekazać część zysków ze sprzedaży singla na rzecz organizacji FareShare.

Becky Hill jest jedną z najbardziej rozchwytywanychkompozytorek w Wielkiej Brytanii. Napisała ponad 180 utworów dla innych wykonawców, a dziewięć singli podpisanych jej nazwiskiem trafiło do top 40 UK Official Singles Chart (w tym dwa top 10 oraz jeden numer 1. Annie Mac opisała artystkę jako „jeden z najlepszych głosów w popowej muzyce”, a dziennikarze portalu Popjustice jako „najlepszą tajną broń brytyjskiego popu”. Łączna liczba streamów jej katalogu przekracza 1,5 miliarda, a w Spotify wokalistka cieszy się 15 mln słuchaczy. Hill zajęła drugie miejsce w zestawieniu najczęściej streamowanych brytyjskich artystek w Spotify w Wielkiej Brytanii w 2019 roku.