Jak brzmi swingowa wersja hitu "You're The One That I Want"? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jak brzmi swingowa wersja hitu „You’re The One That I Want”?

Jak brzmi swingowa wersja hitu „You’re The One That I Want”?

Ta kultowa piosenka z musicalu „Grease” doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

Ta kultowa piosenka z musicalu „Grease” doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

W latach 70. powstało kilkasłynnychmusical. Charakterystyką tamtych czasów – między innymi dzięki filmom – były narodziny wielu przebojów,do których chętnie dzisiaj wracamy.

Jednym z nich jest utwór „You’re the One that I want” z filmu „Grease”. Z pewnością pamiętamy cudowną ekranizację piosenki w wykonaniu Sandy (Olivia Newton-John) i Danny’ego (John Travolta).

Formacja Scary Pockets swą przygodę zaczęła nie tak dawno, bo w 2017 roku, ale już zdążyła podbić serca wielu fanów. Jej założycielami są, multiinstrumentalista Jack Conte i muzyk Ryan Lerman, którzy do każdego kawałka zapraszają różnych, najlepszych wykonawców z okolic LA. Prowadzą oni cotygodniowy cykl na swojej platformie YouTube, gdzie udostępniają swingowo-funkowe covery wielkich przebojów.

Posłuchajcie ich wersji przeboju „You're The One That I Want”:

Film„Grease”z 1978 roku opowiada historię dziewczyny Sandy (Olivia Newton-John), która , która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny (John Travolta), wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy! Film doczekał się sequela „Grease 2”, który miał premierę w 1982 roku.