Strona Główna > „Milionerzy”: Padło pytanie pierwszą żonę Michaela Jacksona. Trudne?

„Milionerzy”: Padło pytanie pierwszą żonę Michaela Jacksona. Trudne?

We ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pani Małgorzata z Sosnowca miała już problem z pytaniem za 1000 zł. Jak brzmiało?

We ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pani Małgorzata z Sosnowca miała już problem z pytaniem za 1000 zł. Jak brzmiało?

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” powrócił z premierowymi odcinkami na ekrany telewizorów w lutym 2021 roku. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W ostatnim odcinku o milion złotych walczyła pani Małgorzata z Sosnowca. Już na samym początku gry pojawiły się drobne problemy z pytaniem o pierwszą żonę Michaela Jacksona. Brzmiało ono następująco:

A: „bawełny”

B: „Jordanii”

C: „futbolu”

D: „rock and rolla”

Prawidłowa odpowiedź to: D.

Uczestniczka niebyła do końca pewna odpowiedzi na to pytanie. Pani Małgorzata zdecydowała się wykorzystać dwa koła ratunkowe pół na pół i telefon do przyjaciela, jednak nie rozwiało to jej wątpliwości. Ostatecznie zdała się na swój instynkt i zaznaczyła poprawną odpowiedź.

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa twórcy programu zostali zmuszeni, aby zmienić zasady gry. Zamiast koła ratunkowego „Pytanie do publiczności” pojawiło się nowe „Zamiana pytania”.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.