Strona Główna > Paweł Góral jako Violetta Villas wygrał pierwszy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Paweł Góral jako Violetta Villas wygrał pierwszy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Powrócił jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

Powrócił jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

W pierwszym odcinku 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Pawła Górala. Aktor miał przed sobą trudne zdanie. Wykonał utwór „Pocałunek Ognia” z repertuaru Violetty Villas. Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

– czytamy w komentarzach pod występem.

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku!

Swoich sił w programie próbować będąTamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Paweł Góral.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznienasze zestawienie