Uczestnik "The Voice" wykonał hit Bryana Adamsa "(Everything I Do) I Do It for You" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestnik „The Voice” wykonał hit Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do It for You”

Uczestnik „The Voice” wykonał hit Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do It for You”

W brytyjskiej edycji programu „The Voice” rozpoczął się etap półfinałowych występów. Zobaczcie, czym uczestnicy zaskoczyli jurorów w ostatnim odcinku.

W brytyjskiej edycji programu „The Voice” rozpoczął się etap półfinałowych występów. Zobaczcie, czym uczestnicy zaskoczyli jurorów w ostatnim odcinku.

Na początku stycznia 2021 roku w Wielkiej Brytanii wystartowała dziesiąta już edycja talent show „The Voice UK”. W jednym z ostatnich odcinków podczaspółfinałowych występów mogliśmy zobaczyćmiędzy innymi Andrew Bateupa, który wykonał utwór z repertuaruBryana Adamsa „(Everything I Do) I Do It for You”. Muzyk przygotował na tę okazję własną aranżację, która wzruszyła jurorów i publiczność przed telewizorami. Zobaczcie, jak sobie poradził.

W jury brytyjskiej edycji programu „The Voice” zasiadają Tom Jones, Olly Murs, Anne-Marie i will.i.am. Zwycięzcy talent show otrzymują kontrakt nagraniowy z Polydor Records.

Utwór”(Everything I Do) I Do It for You” ukazał się 18 czerwca 1991 roku. Singiel promował równocześnie dwa albumy. Oficjalną ścieżkę dźwiękową do filmu „Robin Hood: Książę złodziei” oraz szóstą płytę studyjną Adamsa „Waking Up the Neighbours”. W 1992 roku Bryan Adams otrzymał nagrodęGrammy w kategorii „Najlepsza piosenka napisana do filmu lub telewizji”, a także zdobył nominacjęOscara. Utwórsprzedał się na świecie w nakładzie ponad 15 milionów egzemplarzy, zostając najbardziej dochodową piosenką z repertuaru Adamsa oraz jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii.