Sting zagrał akustyczny koncert ze swojego domu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sting zagrał akustyczny koncert ze swojego domu [WIDEO]

Sting zagrał akustyczny koncert ze swojego domu [WIDEO]

Artysta promuje aktualnie album „Duets”, który ukazał się 18 marca 2021 roku. Zobaczcie jeden z jego ostatnich mini koncertów.

Artysta promuje aktualnie album „Duets”, który ukazał się 18 marca 2021 roku. Zobaczcie jeden z jego ostatnich mini koncertów.

„Duets” to wyjątkowa kolekcja najciekawszych duetów z kariery siedemnastokrotnie nagradzanego Grammy artysty. Na płycieznalazły się utwory nagrane przez Stinga wspólnie z takimi znakomitymi artystami jak Mary J. Blige, Herbie Hancock, Eric Clapton, Annie Lennox, Charles Aznavour, Zucchero, Mylène Farmer, Shaggy, Melody Gardot, Gashi i wielu innych.

Artysta zagrał ostatnio akustyczny koncert ze swojego domu w ramach cyklu „Tiny Desk Home” stacji NPR Music. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Za produkcję albumu „Duets” odpowiadają Guénaël „GG” Geay i Martin Kierszenbaum, a miksem zajął się czterokrotny zdobywca Grammy Robert Orton. Master całości to zasługa Gene Grimadliego z Oasis Masteting w Los Agneles.

Sting dotychczas sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie, zdobył najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia i zapewnił sobie legiony oddanych fanów. Latem 2018 artysta wydał wspólny album z Shaggym, „44/876”, który w Polsce ma już status złotej płyty.