Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Powrócił jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zwyciężył w ostatnim odcinku.

Powrócił jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zwyciężył w ostatnim odcinku.

W trzecim odcinku 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zwyciężyła Anna-Maria Sieklucka.Aktorka usiała tym razem przeobrazić się w Justynę Steczkowską. Wykonała przebój „Boskie Buenos (Buenos Aires)”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

Swoich sił w programie próbować będąTamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-JedlikowskiorazPaweł Góral.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.