Strona Główna > Winston Churchill wyrecytował teksty przebojów zespołu Queen [WIDEO]

Winston Churchill wyrecytował teksty przebojów zespołu Queen [WIDEO]

W takim wykonaniu jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć największych przebojów grupy Queen. Musicie to zobaczyć!

W takim wykonaniu jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć największych przebojów grupy Queen. Musicie to zobaczyć!

Komicy, stand-uperzy i satyrycy od lat dostarczają ludziom rozrywki. Zazwyczaj ich najlepszy gig jest ściśle powiązany z kulturą i obyczajami danego kraju, w który tworzą. Ponadto bazują głównie na sytuacjach z życia wziętych i… oczywiście na szeroko rozumianej polityce. W związku z tym mamy dziś dla Was produkcję brytyjskiego komika Alasdaira Becketta-Kinga, który niejako zmusił jednego z najwybitniejszych Brytyjczyków wszechczasów do recytacji piosenek grupy Queen.

Zobaczcie, jakWinston Churchill recytuje wybrane teksty z repertuaru formacji, której liderem był nie kto inny jak sam Freddie Mercury. Między innymi możemy usłyszeć kawałki z „We Are The Champions”, czy też „Flash”. Aby dokonać tej jakże surrealistycznej, a zarazem figlarnej kombinacji, Beckett-King, najprawdopodobniej posłużył się programem generującym sztuczną inteligencję jak Deep Nostalgia, czy też Tokkingheads.

Koniecznie musicie sprawdzić, jak mu to wyszło.

Ten rudowłosy mieszkaniec wysp, jak sam to określa na swojej stornie – jest wielokrotnie nagradzanym stand-uperem, który nie ma nic do stracenia. Obok jego występów na żywo, od 3 lat udostępnia własne filmiki na swoim kanale na YouTube. W większości produkcji występuje we własnej osobie, wcielając się w różnego rodzaju role.

Tym razem odstawiając na boczny tor dotychczasowy sposób wyrażania siebie, wziął się za postać, która dla Brytyjczyków, jak i całego świata do dziś jest nazywana Mężem Stanu. Mowa tu oczywiście o Winstonie Churchillu. Nie tylko był wybitnym politykiem, mówcą oraz strategiem, ale również spełniał się artystycznie. W wolnej chwili malował, a także pisał. To właśnie za tą drugą działalność twórczą otrzymał Nagrodę Nobla.