Sting i Shirazee wykonali na żywo nową wersję hitu "Englishman In New York" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sting i Shirazee wykonali na żywo nową wersję hitu „Englishman In New York”

Sting i Shirazee wykonali na żywo nową wersję hitu „Englishman In New York”

Utwór w nowej odsłonie znalazł się na albumie „Duets”, który ukazał się 19 marca 2021 roku.

Utwór w nowej odsłonie znalazł się na albumie „Duets”, który ukazał się 19 marca 2021 roku.

„Duets” to wyjątkowa kolekcja najciekawszych duetów z kariery siedemnastokrotnie nagradzanego Grammy artysty. Nowym singlem promującym wydawnictwo jest „Englishman/African in New York” w duecie z Shirazee. Panowiebyliostatnio gośćmi w programie śniadaniowym „Good Morning America”. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

Aby przybliżyć historię każdego duetu, Sting uruchomił specjalną stronę internetową – dostępną także w języku polskim – na której można przeczytać więcej informacji o każdym z duetów, jak również obejrzeć specjalnie przygotowane na premierę „Duets” materiały audio-wizualne. Poniżej możecie zobaczyć klip do nowej wersji „Englishman/African in New York” w duecie z Shirazee.

Za produkcję albumu „Duets” odpowiadają Guénaël „GG” Geay i Martin Kierszenbaum, a miksem zajął się czterokrotny zdobywca Grammy Robert Orton. Master całości to zasługa Gene Grimadliego z Oasis Masteting w Los Agneles.