Alvaro Soler prezentuje akustyczną wersją nowego hitu "Magia" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alvaro Soler prezentuje akustyczną wersją nowego hitu „Magia”

Alvaro Soler prezentuje akustyczną wersją nowego hitu „Magia”

Alvaro Soler i zielona dżungla w studiu – posłuchaj oraz zobacz akustyczne wykonanie najnowszego singla artysty, „Magia”!

Alvaro Soler i zielona dżungla w studiu – posłuchaj oraz zobacz akustyczne wykonanie najnowszego singla artysty, „Magia”!

„Magia” to pierwszy po ponad rocznej przerwie premierowy materiał artysty, jak również zapowiedź nowego albumu Alvaro Solera. Nieprzypadkowo premierze singla towarzyszyło podwyższenie temperatur w całym kraju. Hiszpańsko-niemiecki artysta, jak zawsze za sprawą swoich utworów, wprowadza za pomocą swojej muzyki mnóstwo słońca i pozytywnej energii. Akustyczna wersja piosenki „Magia” jest równie czarująca jak oryginał. Sami zobaczcie!

Singiel „Magia” zainspirował także challenge na TikToku – artysta udostępnił na swoim profilu układ taneczny do utworu. Choreografia jest zarazem prosta i widowiskowa, więc każdy, kto ją opanuje, będzie mógł powalczyć o tytuł króla parkietu na letnich imprezach – gdy te będą się już mogły odbywać w bezpiecznych warunkach. Póki co: zachęcamy do ćwiczeń w domu. Najciekawsze występy i inspiracje można oglądać pod tagiem #MagiaDanceChallenge.