Anna-Maria Sieklucka jako Christina Aguilera w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Anna-Maria Sieklucka jako Christina Aguilera w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Anna-Maria Sieklucka jako Christina Aguilera w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Za nami kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

Za nami kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

Wszóstymodcinku 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”mogliśmy zobaczyć między innymiAnnę-Marię Sieklucką. Aktorka miała przed sobą trudne zdanie. Musiała tym razem przeobrazić się w Christinę Aguilerę. Wykonała utwór „Ain't No Other Man”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

Cieszący się olbrzymią popularnością program”Twoja Twarz brzmi Znajomo”zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

Swoich sił w programie próbują Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-JedlikowskiorazPaweł Góral.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.