Uczestniczka "Idola" zaśpiewała przebój Queen "Love Of My Life". Jurorzy byli w szoku! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestniczka „Idola” zaśpiewała przebój Queen „Love Of My Life”. Jurorzy byli w szoku!

Uczestniczka „Idola” zaśpiewała przebój Queen „Love Of My Life”. Jurorzy byli w szoku!

Ta piękna ballada z repertuaru Queen doczekała się już wielu coverów. Takiego poruszającego wykonania jeszcze nie słyszeliśmy!

Ta piękna ballada z repertuaru Queen doczekała się już wielu coverów. Takiego poruszającego wykonania jeszcze nie słyszeliśmy!

Utwór „Love Of My Life” już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych.Uczestniczka amerykańskiej edycji programu „Idol”Ava August zaśpiewała ten wielki przebój Queen w ostatnim półfinałowym odcinku. Otrzymała od trójki jurorów Katy Perry, Lionela Richiego i Pauli Abdul owacje na stojąco. Ten występ na pewno zapisze się w historii talent show.Sami zobaczcie!

Zwycięzca programu otrzyma możliwość podpisania kontraktu z wielką wytwórnią muzyczną na aż sześć albumów.

Ballada „Love Of My Life” pochodzi z albumu „A Night at the Opera”, który ukazał się w 1975 roku. Ballada opowiada o miłości Freddiego do muzyki klasycznej, choć sam utwór, z gatunkiem tym, nie ma nic wspólnego.

Przypominamy, że „European Rhapsody Tour” została przeniesiona na 2022 rok. Bilety zakupione w 2020 roku zachowują nadal ważność. Fani mogą nabyć dodatkowe bilety na koncerty w Glasgow. Trasa rozpocznie się 30 maja 2022 roku koncertem w Manchesterze.