Katie Melua wykonała akustyczną wersję utworu "Airtime" ze swojego domu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katie Melua wykonała akustyczną wersję utworu „Airtime” ze swojego domu

Katie Melua wykonała akustyczną wersję utworu „Airtime” ze swojego domu

Piosenka pochodzi z ostatniego albumu artystki, który ukazał się pod koniec sierpnia 2020 roku.

Piosenka pochodzi z ostatniego albumu artystki, który ukazał się pod koniec sierpnia 2020 roku.

Z powodu panującej pandemii koronawirusa branża rozrywkowa została dosłownie zamrożona. Artyści mogą nawiązać kontakt ze swoimi fanami jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Swoją tęsknotę za koncertami i spotkaniami z publicznością wyraziła ostatnio na Facebooku Katie Melua. Piosenkarka wykonała utwór „Airtime” ze swojego ostatniego albumu „Album No. 8'. Zobaczcie!

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 35-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 7 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy Perfect World”. Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!