Strona Główna > Amy Winehouse powróciła dzięki programowi „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Amy Winehouse powróciła dzięki programowi „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Za nami kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

Za nami kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

Siódmyodcinek 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”przyniósł widzom wiele emocji. Maja Hyżymiała przed sobą trudnewyzwanie. Musiała tym razem przeobrazić się w charyzmatyczną Amy Winehouse. Wykonała utwór „You Know I'm No Good”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

Każdy zwycięzca odcinka otrzymuje czek o wysokości 10 000 tys. złotych i może wskazać, na jaką akcję lub fundację charytatywną chce go przekazać.

Cieszący się olbrzymią popularnością program”Twoja Twarz brzmi Znajomo”zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

Swoich sił w programie próbują Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-JedlikowskiorazPaweł Góral.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.