Jak brzmi melancholijna wersja hitu "YMCA" Village People? [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jak brzmi melancholijna wersja hitu “YMCA” Village People? [WIDEO]

Jak brzmi melancholijna wersja hitu „YMCA” Village People? [WIDEO]

Ten wielki przebój z repertuaru grupy Village People doczekał się już wielu przeróbek. W takim wykonaniu jeszcze go nie słyszeliśmy!

Ten wielki przebój z repertuaru grupy Village People doczekał się już wielu przeróbek. W takim wykonaniu jeszcze go nie słyszeliśmy!

A co, gdyby tak zacząć działać na przekór wszystkim i wszystkiemu? No właśnie. Istnieją ludzie, którym jest najlepiej, gdy podążają już dobrze utartymi ścieżkami. Są też tacy – których często określa się mianem buntownika i każdym swym działaniem dają odczuć swoją indywidualną stronę. Duet składający się z włoskich braci robi i mówi to otwarcie.

Dzisiaj mamy cover hitu„Y.M.C.A.”. Niecodzienna, bo smutna albo po prostu przejmująca wersja.Idealny przykładpójścia pod prąd. Koniecznie sprawdźcie tę interpretację!

Melodicka Bros, jak już wspominaliśmy, to duo, którego składem jest rodzeństwo. Wiele ich interpretacji muzycznych możecie sprawdzić na kanale YouTube. Jak sami mówią o sobie – tworzymy dziwne covery, dla dziwnych ludzi. Może niekoniecznie każda ich wizja i odbiorca od razu stają się osobliwe. Jednak z całą pewnością, chłopaki starają się zmieniać wszystkie znane kawałki w skrajnie odmienne od ich oryginalnej brzmienie.

Jak w przypadku „Y.M.C.A.” Radosną i pobudzającą do życia piosenkę, przerobili na powolny i markotny utwór. Choć to może mniej dziwić niż ballada miłosna Whitney Houston o totalnie metalowym wydźwięku.

Pierwotnie Y.M.C.A. został stworzony i nagrany przez Village People w 1978 roku. Mimo że dla wielu może się wydawać hymnem homoseksualistów, tak lider zespołu zaprzecza, jakoby singiel powstał w takim przeznaczeniu. Krążek w sumie sprzedał się w 10 milionach egzemplarzy i jest zaliczany do 30 najczęściej kupowanych w historii muzyki pop.