Utalentowana pianistka wykonała przebój Bon Jovi "Livin' On A Prayer" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Utalentowana pianistka wykonała przebój Bon Jovi “Livin’ On A Prayer” [WIDEO]

Utalentowana pianistka wykonała przebój Bon Jovi „Livin’ On A Prayer” [WIDEO]

Uwielbiamy trafiać na takie perełki w internecie. W takim wykonaniu tego hitu Bon Jovi jeszcze nie słyszeliśmy!

Uwielbiamy trafiać na takie perełki w internecie. W takim wykonaniu tego hitu Bon Jovi jeszcze nie słyszeliśmy!

Zespół Bon Jovi ma na swoim koncie wiele hitów, które są bardzo chętnie coverowane przez muzyków. Jednym z nich jest niewątpliwie „Livin' On A Prayer”. Posłuchajcie, jak brzmi ten przebój wykonany przezutalentowaną rosyjską pianistkę.

Niewiele brakowało a utwór „Living On A Prayer” mógł nigdy nie ujrzeć światłą dziennego. Wyobrażacie to sobie? To dlatego, że Jonowi Bon Jovi nie podobało się oryginalne nagranie. Na szczęście główny gitarzysta Richie Sambora porozmawiał z nim i przekonał go do przerobienia utworu z nową linią basu.

„Livin' On A Prayer” to drugi singiel Bon Jovi z albumu„Slippery When Wet”. Utwór jest dzisiaj uznawany za klasyk muzyki rockowej i bardzo ważną pozycję w bogatej dyskografii zespołu. W 2006 roku głosami internautów przebój z 1986 roku został wybrany numerem 1. „100 Największych Przebojów lat 80'” w specjalnym głosowaniu kanału muzycznego VH'1. Przez wielu krytyków „Livin' on a Prayer” zaliczane jest do największych hitów wszech czasów.