Paweł Góral jako Celine Dion zachwycił jurorów swoim występem [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Paweł Góral jako Celine Dion zachwycił jurorów swoim występem [WIDEO]

Paweł Góral jako Celine Dion zachwycił jurorów swoim występem [WIDEO]

Za nami kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

Za nami kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

W siódmym odcinku 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Pawła Górala. Aktor miała przed sobą trudne zdanie. Musiał tym razem przeobrazić się w kanadyjską diwę Celine Dion. Wykonał przebój „A New Day has Come”. Zobaczcie, jak sobie poradził.

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.