Jennifer Lopez zaśpiewała ze swoją mamą przebój "Sweet Caroline" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Lopez zaśpiewała ze swoją mamą przebój „Sweet Caroline” [WIDEO]

Jennifer Lopez zaśpiewała ze swoją mamą przebój „Sweet Caroline” [WIDEO]

Mama Jennifer Lopez, Guadalupe Rodriguez, pokazała, jak śpiewała „Sweet Caroline” dla swojej córki jako kołysankę, kiedy była dzieckiem. Musicie to zobaczyć!

Mama Jennifer Lopez, Guadalupe Rodriguez, pokazała, jak śpiewała „Sweet Caroline” dla swojej córki jako kołysankę, kiedy była dzieckiem. Musicie to zobaczyć!

Jennifer Lopez zaprosiła swoją mamę na scenę podczas ostatniego koncertuGlobal Citizen VAX Live: The Concert to Reunite the World. Piosenkarka zadedykowała jej przebój „Sweet Caroline”, który jej mama zwykle śpiewała jej na dobranoc jako kołysankę.

– powiedziała tuż przed występem Jennifer Lopez.

Zobaczcie ten wzruszający moment:

to nagrodzona licznymi statuetkami aktorka, producentka i wokalistka oraz jedna z najbardziej wpływowych kobiet w historii. Sprzedała ponad 75 milinów płyt, a jej filmy zarobiły łącznie ponad 3 miliardy dolarów. Jennifer Lopez znalazła się na słynnej liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu TIME, została też nazwana najbardziej wpływową gwiazdą przez Forbes oraz najpiękniejszą kobietą na świecie przez magazyn People. Ma w dorobku dwie nominacje od nagrody Golden Globe za role w filmach „Hustlers” i „Selena”. Do dzisiaj pozostaje jedyną kobietą, która w tym samym momencie podbiła listę Billboardu oraz box office swoją płytą oraz filmem.