Piotr Żyła wykonał przebój Queen "Don't Stop me Now". Nowy hit internetu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Piotr Żyła wykonał przebój Queen „Don’t Stop me Now”. Nowy hit internetu [WIDEO]

Piotr Żyła wykonał przebój Queen „Don’t Stop me Now”. Nowy hit internetu [WIDEO]

Takiej niespodzianki ze strony sportowca chyba nikt się nie spodziewał. Zobaczcie, jak poradził sobie z hitem grupy Queen.

Takiej niespodzianki ze strony sportowca chyba nikt się nie spodziewał. Zobaczcie, jak poradził sobie z hitem grupy Queen.

Ta kultowa piosenka z repertuaru Queen doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie widzieliśmy, Swoich sił postanowił spróbować jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich Piotr Żyła. Sportowiec znany jest z dużego dystansu do siebie i niebanalnego poczucia humoru. Tym razem również nie zawiódł swoich fanów. Fredddie Mercury na pewno byłby dumny z takiego fana! Jego przebojowy występ możecie zobaczyć poniżej.

Tak swój występ podsumował Piotr Żyła:

Piosenka „Don’t Stop Me Now” w oryginale została nagrana i wydana w 1979 roku. Jej autorem jest nie kto inny, jak lider grupy Queen Freddie Mercury. Podczas głosowania w programie BBC „Top Gear” w 2005 roku, singiel został wybrany najlepszymutworem do podróży.