Strona Główna > Ricky Martin i Carlos Vives wykonali na żywo nowy singiel „Canción Bonita” [WIDEO]

Ricky Martin i Carlos Vives wykonali na żywo nowy singiel „Canción Bonita” [WIDEO]

Panowie promowali swój nowy utwór w programie „The Tonight Show” Jimmy’ego Fallona.

Panowie promowali swój nowy utwór w programie „The Tonight Show” Jimmy’ego Fallona.

Jeśli ktoś już nie może doczekać się wakacji, to jesteśmy przekonani, że ten utwór pozwoli Wam poczuć ten klimat.Teledysk do piosenki „Canción Bonita” został nakręcony w zabytkowej dzielnicy San Juan i na plaży w Puerto Rico. Jest to bardzo ważne miejsce dla obu artystów, ponieważ tam się wychowali.

Ricky Martin i Carlos Vives wykonali nowy utwór po raz pierwszy na żywo w programie”The Tonight Show” Jimmy'ego Fallona. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

W 2020 rokuRicky Martin zaskoczył swoich fanów z całego świata i podzielił się z nimi nowym EP„PAUSA”. Artysta zdradził, żeobecny czas był motywem, dla którego zdecydował się wydać album w niekonwencjonalny sposób: Kiedy usłyszałem ukończone piosenki, wiedziałem, że tradycyjny sposób wypuszczenia albumu mi nie odpowiada. Po raz pierwszy w mojej karierze chciałem dodać do premiery ten magiczny element zaskoczenia. Znajdziecie na tym EP: otwartość, romantyzm, nostalgię i samo życie.

Każdy z utworów na EP „PAUSA” ma własny charakter, który nadali im zaproszeni do współpracy goście: Sting, Residente, Bad Bunny, Diego El Cigala, Pedro Capó, czy Carla Morrison. Wokalista z radością połączył brzmienie podkreślające jego latynoskie korzenie, ze znanym w jego wydaniu romantyzmem i nostalgią. Premierze EP-ki „PAUSA” towarzyszy zapowiedź zwiastuje kolejnego minialbumu, o tytule „PLAY”.