Andrea Bocelli i mistrz wiolonczeli wykonali hit "Time To Say Goodbye" we włoskim amfiteatrze » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Andrea Bocelli i mistrz wiolonczeli wykonali hit „Time To Say Goodbye” we włoskim amfiteatrze

Andrea Bocelli i mistrz wiolonczeli wykonali hit „Time To Say Goodbye” we włoskim amfiteatrze

W tak pięknej scenerii jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć tego wielkiego przeboju Andrei Bocellego. Posłuchajcie!

W tak pięknej scenerii jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć tego wielkiego przeboju Andrei Bocellego. Posłuchajcie!

Andrea Bocelli jest obecnie najpopularniejszym na świecie tenorem łączącym muzykę operową i rozrywkową. Jego duety z Edem Sheeranem. Jennifer Lopez, Duą Lipą, Celine Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman czy synem Matteo biją rekordy popularności w internecie.

Tenor wystąpił ostatnio we włoskim amfiteatrzeTeatro del Silenzio w swojej rodzinnej miejscowości. Wykonał wspólnie z Hauserem jeden ze swoich największych hitów „Time To Say Goodbye”. Piękna sceneria dodała temu utworowi jeszcze więcej magii. Zobaczcie!

Przypominamy, że zpowodu pandemii koronawirusa, koncert Andrei Bocellego zaplanowany na 21 sierpnia 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie został przeniesiony na 19 sierpnia 2022 roku. Wszystkie dotąd zakupione bilety zachowują ważność.

Będzie to jego pierwszy koncert w tym miejscu. Artysta zaśpiewa jedne z najsłynniejszych arii operowych, utwory z nowego albumu oraz swoje najpopularniejsze przeboje. Razem z Bocellim przyjadą zaproszeni przez niego goście, zatem wydarzenie zapowiada się imponująco.