Strona Główna > „Przyjaciele: Spotkanie po latach”: Lady Gaga wykonała z Lisą Kudrow przebój „Smelly Cat”

„Przyjaciele: Spotkanie po latach”: Lady Gaga wykonała z Lisą Kudrow przebój „Smelly Cat”

Za nami premiera długo wyczekiwanego specjalnego odcinka serialu „Przyjaciele”. Zobaczcie, jakie niespodzianki przygotowali dla widzów.

Za nami premiera długo wyczekiwanego specjalnego odcinka serialu „Przyjaciele”. Zobaczcie, jakie niespodzianki przygotowali dla widzów.

Na tę chwilę czekały miliony fanów kultowego serialu lat 90. Po blisko 17 latach szóstka przyjaciół spotkała się, aby wziąć udział w nagraniu specjalnego niereżyserowanego odcinka. Nikt do tej pory nie wiedział, czego możemy się po tym spodziewać. Wczoraj 27 maja 2021 roku odbyła się oficjalna premiera specjalnego odcinka, który jest dużym skrócie, jak emocjonalny rollercoaster.

Już od pierwszych minut łzy wzruszenia cisną się do oczu, gdy szóstka przyjaciół po 17 latach powraca na plan serialu. Przypominają sobie zabawne anegdoty z życia ich bohaterów. Jedną z ważniejszych rzeczy, jakich dowiedzieliśmy się, ze specjalnego odcinka jest to, że Jennifer Aniston i David Schwimmer podczas kręcenia pierwszego sezonu naprawdę byli sobą zauroczeni i ich do siebie ciągnęło. Obydwoje byli jednak w poważnych związkach, więc zdusili to uczucie w zarodku i przenieśli je na swoich bohaterów. Stąd ta niesamowita chemia między Rossem i Rachel.

W specjalnym odcinku”Spotkanie po latach”nie mogło zabraknąć oczywiście koncertuPhoebe, czyli Lisy Kudrow, która wykonała doskonale wszystkim fanom serialu znany przebój „Smelly Cat”. W pewnym monecie dołączyła do niej Lady Gaga ze swoją gitarą. Zobaczcie ich wspólny występ:

„Przyjaciele”to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.