"Lucyfer": Zobacz zabawne wpadki z 5. sezonu serialu Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Lucyfer”: Zobacz zabawne wpadki z 5. sezonu serialu Netfliksa

„Lucyfer”: Zobacz zabawne wpadki z 5. sezonu serialu Netfliksa

Za nami premiera drugiej części piątego sezonu przebojowego serialu „Lucyfer”. Zobaczcie, jak aktorzy bawili się podczas pracy na planie.

Za nami premiera drugiej części piątego sezonu przebojowego serialu „Lucyfer”. Zobaczcie, jak aktorzy bawili się podczas pracy na planie.

Długo wyczekiwana druga część piątego sezonu serialu „Lucyfer” miała miejsce 28 maja 2021 roku. Opinie i recenzje internautów nie pozostawią złudzeń – to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Rzadko się zdarza, aby każdy kolejny sezon był lepszy od poprzedniego lub równie dobry. To jednak nie koniec przygód słynnego diabła, który zstąpił na ziemię. Jak się potoczą dalej jego losy? Dowiemy się tego w ostatnim już 6. sezonie serialu,

Tymczasem do sieci trafiło wideo, na którym możemy zobaczyć zabawne wpadki z planu piątego sezonu. To prawdziwa gratka dla fanów serialu.

Przypominamy, że prace na nad 6. sezonem „Lucyfera” dobiegły już końca. Będzie to ostatni sezon serialu. Ma on składać się z maksymalnie 10 odcinków. Jego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2022 roku.

W obsadzie serialu zobaczymy:Lauren German (Chloe), Lesley-Ann Brandt (Maze), Rachael Harris (Linda Martin), Aimee Garcia (Ella Lopez), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza), D.B. Woodside (Amenadiel).