"Przyjaciele": Zobacz, jak powstawał specjalny odcinek "Spotkanie po latach" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Przyjaciele”: Zobacz, jak powstawał specjalny odcinek „Spotkanie po latach”

„Przyjaciele”: Zobacz, jak powstawał specjalny odcinek „Spotkanie po latach”

Na to spotkanie czekało miliony fanów na całym świecie. Był to bardzo wzruszający moment również dla obsady serialu. Zobaczcie, jak powstawał specjalny odcinek.

Na to spotkanie czekało miliony fanów na całym świecie. Był to bardzo wzruszający moment również dla obsady serialu. Zobaczcie, jak powstawał specjalny odcinek.

James Corden, gospodarz odcinka specjalnego, o którym wszyscy nie możemy przestać mówić, namówił obsadę „Przyjaciół” do słynnego „Carpool Karaoke”, który wyemitowano w jego programie w środę wieczorem.

W klipie Cordenpodwozi – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisę Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera – na plan odcinka specjalnego „Przyjaciół” po drodze zwiedzając studio Warner Bros, gdzie powstawał serial. Aktorzy nie kryli łez wzruszenia. To był dla nich bardzo emocjonalny dzień. Nie mogło zabraknąć oczywiście „Carpool Karaoke”. Nie musimy Wam chyba mówić, jaką piosenkę wspólne zaśpiewali? Sami zobaczcie.

Po 17 latach szóstka przyjaciół spotkała się, aby wziąć udział w nagraniu specjalnego niereżyserowanego odcinka serialu Przyjaciele: Spotkanie po latach”.W dużym skrócie był on emocjonalnym rollercoasterem.

Już od pierwszych minut łzy wzruszenia cisną się do oczu, gdy szóstka przyjaciół powielu latach powraca na plan serialu. Przypominają sobie zabawne anegdoty z życia ich bohaterów. Jedną z ważniejszych rzeczy, jakich dowiedzieliśmy się, że specjalnego odcinka jest to, że Jennifer Aniston i David Schwimmer podczas kręcenia pierwszego sezonu naprawdę byli sobą zauroczeni i ich do siebie ciągnęło. Obydwoje byli jednak w poważnych związkach, więc zdusili to uczucie w zarodku i przenieśli je na swoich bohaterów. Stąd ta niesamowita chemia między Rossem i Rachel.

Odcinek specjalny”Przyjaciele: Spotkanie po latach” dostępny jest na HBO GO i Player.pl

„Przyjaciele”to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.