Uczestniczka "The Voice" hitem Whitney Houston odwróciła wszystkie fotele » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestniczka “The Voice” hitem Whitney Houston odwróciła wszystkie fotele

Uczestniczka „The Voice” hitem Whitney Houston odwróciła wszystkie fotele

Na Dominikanie rozpoczęła się nowa edycja show „The Voice”. Jedna z uczestniczek swoim występem wzruszyła w ostatnim odcinku zarówno jurorów jak i publiczność.

Na Dominikanie rozpoczęła się nowa edycja show „The Voice”. Jedna z uczestniczek swoim występem wzruszyła w ostatnim odcinku zarówno jurorów jak i publiczność.

Podczas przesłuchań w ciemno do programu„The Voice” jedna z uczestniczek, Liz Mena wykonała przebój „I Will Always love You”z repertuaru Whitney Houston. Nie musiała długo przekonywać jurorów swoim występem. Wszystkie fotele obróciły się już po kilku sekundach. Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu „Bodyguard”. Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka z repertuaru Dolly Parton „I Will Always Love You”, praktycznie z miejsca stała się hitem.

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu.