14-letni uczestnik "Mam Talent" zachwycił jurorów wykonaniem "Somebody to Love" Queen » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 14-letni uczestnik „Mam Talent” zachwycił jurorów wykonaniem „Somebody to Love” Queen

14-letni uczestnik „Mam Talent” zachwycił jurorów wykonaniem „Somebody to Love” Queen

Dylan Zangwil zaśpiewał przebój zespołu Queen „Somebody to Love” akompaniując sobie na keyboardzie. Oczarował jurorów i internautów.

Dylan Zangwil zaśpiewał przebój zespołu Queen „Somebody to Love” akompaniując sobie na keyboardzie. Oczarował jurorów i internautów.

14-letni Dylan Zangwil jest jednym z najmłodszych uczestników, którzy zgłosili się na przesłuchanie do 16. edycji amerykańskiej wersji programu„Mam Talent”. Zaskoczył jurorów i publiczność dojrzałym głosem i umiejętnością gry na keyboardzie. Za swoje wykonanie piosenki „Somebody to Love” otrzymał stojące owacje i zakwalifikował się do następnego etapu programu. Na YouTube występ młodego muzyka ma już ponad 2,5 mln wyświetleń.

Pochodzący z Exton w stanie Pensylwania nastolatek zaczął naukę śpiewu i gry na pianinie już w wieku 4 lat. Inspirują go zespoły i artyści tacy jak: The Beatles, Queen, David Bowie, Greta Van Fleet czy Led Zeppelin. Podczas kwarantanny w 2020 roku Dylan spróbował swoich sił w komponowaniu swojej własnej muzyki.