Uczestniczka "Mam talent" wzruszyła jurorów hitem Jamesa Blunta "Goodbye My Lover" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestniczka „Mam talent” wzruszyła jurorów hitem Jamesa Blunta „Goodbye My Lover”

Uczestniczka „Mam talent” wzruszyła jurorów hitem Jamesa Blunta „Goodbye My Lover”

To wykonanie na pewno zapisze się w historii programu! Zobaczcie, kto zachwycił jurorów, podczas castingów do amerykańskiej edycji show „Mam talent”.

To wykonanie na pewno zapisze się w historii programu! Zobaczcie, kto zachwycił jurorów, podczas castingów do amerykańskiej edycji show „Mam talent”.

Ta piękna balladaJamesa Blunta już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. Mowa o utworze „Goodbye My Lover”. Uczestniczka „America's Got Talent” Gabriella Labergewykonała go w poruszającej aranżacji, jednocześnie grając na skrzypach. Musicie to zobaczyć!

Program „America's Got Talent” zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 16. edycji zasiadają: Simon Cowell, Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel.

Przypominamy, żeJames Blunt, artysta okrzyknięty jednym z najbardziej autentycznych muzyków dzisiejszego popu, powraca ze zdwojoną siłą! Mistrz ballad i twórca kultowego „You're Beautiful”, który już nie raz zachwycił polską publiczność, zagra koncert 29 maja 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Trasa „Once Upon a Mind” to wyczekiwany z niecierpliwością powrót do muzyki na żywo – zarówno dla samego Jamesa, jak i spragnionej koncertowych wrażeń publiki. Dlatego majowe wydarzenie w Łodzi będzie emocjonalną petardą!