Dwóch podróżników wykonało hit The Police "Every Breath You Take" w pięknej górskiej scenerii » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dwóch podróżników wykonało hit The Police „Every Breath You Take” w pięknej górskiej scenerii

Dwóch podróżników wykonało hit The Police „Every Breath You Take” w pięknej górskiej scenerii

Jak brzmiałby przebój „Every Breath You Take” zagrany nocą nad kanadyjskim jeziorem?

Jak brzmiałby przebój „Every Breath You Take” zagrany nocą nad kanadyjskim jeziorem?

Występujący pod nazwą Music Travel Love bracia Bob i Clint Moffat wykonali hit zespołu The Police w akustycznej aranżacji. Kanadyjskie duo słynie z nagrywania coverów w malowniczych lokacjach na całym świecie. Tym razem bracia wybrali się nad kanadyjskie jezioro Abrahama, leżące wśród zapierających dech w piersiach lodowców.

Music Travel Love to założony w 2018 roku duet braci Boba i Clinta Moffatów, należących wcześniej do zespołu The Moffats, w którym grali z pozostałą dwójką rodzeństwa: Scottem i Daveem Moffat. Ich kanał YouTube liczy sobie ponad 3 miliony subskrybentów. Bracia grają głównie covery znanych utworów, ale zamieszczają również oryginalne piosenki.

Utwór The Police Every Breath You Take” pochodzi z albumu Synchronicity” z 1983 roku. Został napisany przez głównego wokalistę i basistę zespołu – Stinga. W tym samym roku stał się międzynarodowym hitem i zdominował listy przebojów w Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii. „Every Breath You Take” był również nominowany do trzech kategorii nagród Grammy: Piosenki roku, Najlepszego popowego występu duetu lub grupy z wokalem oraz Nagrania roku. Utwór zwyciężył w dwóch pierwszych kategoriach.