Andrzej Piaseczny udostępnił archiwalne nagranie. Tak śpiewał w wieku 11 lat! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Andrzej Piaseczny udostępnił archiwalne nagranie. Tak śpiewał w wieku 11 lat! [WIDEO]

Andrzej Piaseczny udostępnił archiwalne nagranie. Tak śpiewał w wieku 11 lat! [WIDEO]

Andrzej Piaseczny udostępnił nagranie ze swojego debiutanckiego występu. Muzyk miał wtedy 11 lat i śpiewał piosenkę o Smoku Wawelskim.

Andrzej Piaseczny udostępnił nagranie ze swojego debiutanckiego występu. Muzyk miał wtedy 11 lat i śpiewał piosenkę o Smoku Wawelskim.

Podczas wywiadu w „Dużym Formacie”, który odbył się z okazji premiery płyty „50/50″, Andrzej Piaseczny obiecał, że pewnego dnia jego solowy debiut ujrzy światło dzienne. 3 sierpnia 2021 na Instagramie artysty ukazało się archiwalne nagranie z czasów, gdy miał on zaledwie 11 lat. Piaseczny uczęszczał wówczas do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Pionkach, gdzie był członkiem dziecięcego zespołu wokalnego Cavatina, założonego i prowadzonego przez Janusza Górskiego.

7 maja 2021 roku ukazał się album „50/50”, który powstał z okazji 50. urodzin Andrzej Piasecznego. Muzyk poprosił swoich przyjaciół i ulubionych artystów, o napisanie dla niego piosenek. Na płycie znaleźli się artyści tacy jak: Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska orazTomasz Organek.