10-letni Peter wykonał przebój Whitney Houston "I Have Nothing". Jurorzy oniemieli! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 10-letni Peter wykonał przebój Whitney Houston „I Have Nothing”. Jurorzy oniemieli!

10-letni Peter wykonał przebój Whitney Houston „I Have Nothing”. Jurorzy oniemieli!

Chłopiec szturmem przeszedł do występów na żywo w nowej edycji show „America’s Got Talent”. Zobaczcie, jak poradził sobie w ostatnim odcinku.

Chłopiec szturmem przeszedł do występów na żywo w nowej edycji show „America’s Got Talent”. Zobaczcie, jak poradził sobie w ostatnim odcinku.

Utwór „I Have Nothing”Whitney Houston już niejednokrotnie był wykonywanywprogramach rozrywkowych. Ostatnio mogliśmy go usłyszeć podczas odcinków na żywo 16. edycji show „America's Got Talent”. 10-letni Peter Rosalita poradził sobie z tym wielkim przebojem rewelacyjnie. Jurorzy byli zaskoczeni siłą jego głosu. Sami zobaczcie!

Utwór „I Have Nothing” był trzecim singlem promującym album „The Bodyguard: Original Soundtrack Album” z 1993 roku. Piosenka została napisana przez Davida Fostera i Lindę Thompson. Ścieżka dźwiękowa z filmu „Bodyguard” nadal pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów. Na całym świecie płyta rozeszła się w nakładzie ponad 45 milionów egzemplarzy!

Program”America's Got Talent”zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 16. edycji zasiadają: Simon Cowell, Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel.

Jak oceniacie jego wykonanie?