Jennifer Hudson wykonała na żywo hit Arethy Franklin "Respect" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Hudson wykonała na żywo hit Arethy Franklin „Respect”

Jennifer Hudson wykonała na żywo hit Arethy Franklin „Respect”

Długo wyczekiwany film o królowej soulu trafi do kin 10 września 2021 roku. Zobaczcie, jak z jej repertuarem poradziła sobie odtwórczyni głównej roli Jennifer Hudson.

Długo wyczekiwany film o królowej soulu trafi do kin 10 września 2021 roku. Zobaczcie, jak z jej repertuarem poradziła sobie odtwórczyni głównej roli Jennifer Hudson.

Film „Respect” śledzi rozwój kariery Arethy Franklin od dziecka, które śpiewa w chórze kościelnym jej ojca, do statusu międzynarodowej gwiazdy. To niezwykła historia podróży Franklin, by odnaleźć swój głos. Pierwszy singiel o nazwie „Here I Am (Singing My Way Home)” toruje drogę do sukcesu Hudson na wielkim ekranie w roli Arethy Franklin i pojawi się na oryginalnej ścieżce dźwiękowej do filmu „Respect”. Singiel posłuży jako jedyna oryginalna piosenka w filmie. Piosenkarka i aktorka Jennifer Hudson została wybrana do roli przez samą Arethę Franklin!

Piosenkarka wystąpiła ostatnio w programie „The Tonight Show with Stephen Colbert”, gdzie wykonała na żywo wielki przebój „Respect”. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Jennifer Hudson mówi o produkcji:

Najlepsza wokalistka wszech czasów według magazynu Rolling Stone –Aretha Franklinzmarła 16 sierpnia 2018 roku w wieku 76 lat.Do samego końca była otoczona przez swoich najbliższych w swoim rodzinnym mieście Detroit.

Diwa po raz ostatni wystąpiła w listopadzie 2017 roku podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Eltona Johna. Aretha swoją przygodę z muzyką zaczęła, mając zaledwie kilka lat w chórze kościelnym. Pierwszy kontrakt płytowy podpisała w wieku 18 lat w 1967 roku. Od tamtego momentu jej kariera nabrała rozpędu, a jej głos pokochały miliony fanów.Artystka sprzedała pond 75 milionów płyt na całym świecie.