Mateusz Ziółko zaśpiewał hit Aerosmith "Dream on" podczas konkursu Mister Supranational 2021 » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mateusz Ziółko zaśpiewał hit Aerosmith „Dream on” podczas konkursu Mister Supranational 2021

Mateusz Ziółko zaśpiewał hit Aerosmith „Dream on” podczas konkursu Mister Supranational 2021

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych przebojów. Nie inaczej było podczas konkursu Mister Supranational 2021.

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych przebojów. Nie inaczej było podczas konkursu Mister Supranational 2021.

W niedzielę 22 sierpnia 2021 roku wybrano najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Na finał Festiwalu Piękna, zorganizowanego w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu do rywalizacji stanęło 34 kandydatów z całego świata. Jedną z gwiazd wieczoru był Mateusz Ziółko, który wykonał przebój„Dream on” z repertuaru Aerosmith. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Utwór „Dream on” promował debiutancki album grupy Aerosmith, który ukazał się w 1973 roku. Autorem ballady jest sam Steven Tyler. Tekst piosenki napisał, gdy miał zaledwie 14 lat! Zainspirował go jego tata, który grał dla niego na pianinie.

Debiutancki album Mateusza Ziółko „Na Nowo” ukazał się 26 maja 2017 roku. Płytę promowały single: „W płomieniach”, „Szkło” i „Planety”, a także utwory „7 rzeczy” (nagrany we współpracy z raperem Liberem) i „Bezdroża” (z Sylwią Grzeszczak).