Uczestniczka "Mam Talent!" zaśpiewała hit "Kiedy powiem sobie dość" razem z Agnieszką Chylińską » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestniczka „Mam Talent!” zaśpiewała hit „Kiedy powiem sobie dość” razem z Agnieszką Chylińską

Uczestniczka „Mam Talent!” zaśpiewała hit „Kiedy powiem sobie dość” razem z Agnieszką Chylińską

Izabela Demska swoim wykonaniem przeboju O.N.A. wzruszyła jurorów do łez i sprawiła, że Małgorzata Foremniak wcisnęła złoty przycisk!

Izabela Demska swoim wykonaniem przeboju O.N.A. wzruszyła jurorów do łez i sprawiła, że Małgorzata Foremniak wcisnęła złoty przycisk!

Podczas castingu do najnowszej edycji programu „Mam Talent!” Izabela Demska zdecydowała się zaśpiewać hit „Kiedy powiem sobie dość” Agnieszki Chylińskiej, z czasów jej działalności w O.N.A. I choć jurorka była początkowo sceptyczna, już po pierwszych słowach utworu powątpiewanie przerodziło się we wzruszenie. Na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech, nie kryła też łez. Po występie, za namową Jana Klimenta, Chylińska wyszła na scenę i razem z uczestniczką zaśpiewała fragment swojego przeboju.

Pochodząca z Elbląga Izabela Demska zaczęła śpiewać już w młodości, ale nigdy nie zajmowała się tym zawodowo. Jak to sama określiła, śpiewa pod prysznicem. Wybór piosenki Agnieszki Chylińskiej był ryzykownym zagraniem, gdyż w poprzednich edycjach zazwyczaj nie kończyło się to dobrze, ale Izabela poradziła sobie znakomicie. Wzruszona Chylińska zaśpiewała z nią w duecie, a Małgorzata Foremniak wcisnęła złoty przycisk, wysyłając uczestniczkę prosto do odcinków na żywo!

Pierwszy odcinek 13. edycji „Mam Talent!” zostanie wyemitowany na kanale TVN już 4 września. W obsadzie programu zaszły pewne zmiany: zamiast Agustina Egurroli w jury zasiądzie czeski tancerz i choreograf, Jan Kliment, a Szymona Hołownię w roli prowadzącegozastąpiMichał Kempa.