Beata Kozidrak udostępniła kulisy powstawania teledysku "Biegiem" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beata Kozidrak udostępniła kulisy powstawania teledysku „Biegiem”

Beata Kozidrak udostępniła kulisy powstawania teledysku „Biegiem”

„Biegiem” to drugi utwór zapowiadający nowy solowy album Beaty. Artystka wciąż eksperymentuje, tym razem z. muzyką latynoamerykańską!

„Biegiem” to drugi utwór zapowiadający nowy solowy album Beaty. Artystka wciąż eksperymentuje, tym razem z. muzyką latynoamerykańską!

Duety w dyskografii charyzmatycznej Beaty Kozidrak nie są częstym zjawiskiem – dorzucając do tego konceptu wokalistę z zupełnie inną historią i dorobkiem, a w utwór wplatając motywy muzyczne latino mamy mieszankę wybuchową, na którą mogła odważyć się tylko Beata!

Współpraca z Kamilem Bednarkiem to, drugi po „Gambicie”, przedsmak czwartego studyjnego albumu Beaty, którego premiera jest zaplanowana na wiosnę 2022 roku. Album będzie eklektyczny i pełen muzycznych eksperymentów – Beata nie boi się nowych wyzwań i współpracy z młodymi, utalentowanymi twórcami. Nad nowym materiałem pracuje w studio z duetem Arek Kopera + Mariusz Obijalski.

„Biegiem” to utwór z przymrużeniem oka, który porywa do tańca. Piosence towarzyszy vintage’owy, kolorowy klip, który przenosi nas wprost na kubańskie parkiety. Teledysk zrealizował Marcin Kopiec (Mortvideo) odpowiedzialny za klipy Kamila Bednarka czy Bovskiej. Za scenariusz i produkcję odpowiadają między innymi córki Artystki – Agata Pietras i Katarzyna Pietras-Wyzińska, które stworzyły słynne już #hot16challenge2 Beaty.

Zobaczcie, jak powstawał ich wspólny teledysk:

Ostatni album Beaty – „B3” został wydany w 2016 roku i promowały go takie hity jak „Upiłam się Tobą” czy „Bingo”. Choć od wydania płyty minęło prawie pięć lat, fani Beaty nie mogli przez ten czas narzekać na nudę. Artystka wzięła udział w zaskakujących projektach muzycznych takich jak Albo Inaczej (cover Zippery „Bez ciśnień”), Miasto Muzyka (przebój „Bliżej” w produkcji Duita) oraz #hot16challenge2. W 2018 roku świętowała 40-lecie zespołu BAJM, wyruszając w trasę koncertową, a rok później pojawiła się w viralowej reklamie serialu Netfliksa – „Orange is The New Black”.