"Milionerzy": Padło pytanie za pół miliona o zespół Perfect. Proste? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Padło pytanie za pół miliona o zespół Perfect. Proste?

„Milionerzy”: Padło pytanie za pół miliona o zespół Perfect. Proste?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pani Marzena Szymanowska-Pietrzyk miała mały problem z pytaniem za pół miliona. Jak brzmiało?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pani Marzena Szymanowska-Pietrzyk miała mały problem z pytaniem za pół miliona. Jak brzmiało?

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po wakacyjnej przerwie, powrócił z premierowymi odcinkami na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W ostatnim odcinku o milion złotych walczyła pani Marzena Szymanowska-Pietrzyk. Udało jej się dotrzeć aż do pytania o pół miliona złotych. Brzmiało ono następująco:

A. Andrzej Mleczko

B. Henryk Sawka

C. Marek Raczkowski

D. Edward Lutczyn

Prawidłowa odpowiedź to: D.

PaniMałgorzata znała odpowiedź na to pytanie, jednak postanowiła skorzystać z koła ratunkowego „pytanie do publiczności”. Wyniki głosowania nie dały jednoznacznej odpowiedzi, dlatego uczestniczka zdecydowała się zakończyć grę na tym etapie. Wygrała 250 tys. zł.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.