Ochman wykonał na żywo nowy singiel "Ten Sam Ja" podczas "The Circle° Sessions" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ochman wykonał na żywo nowy singiel „Ten Sam Ja” podczas „The Circle° Sessions”

Ochman wykonał na żywo nowy singiel „Ten Sam Ja” podczas „The Circle° Sessions”

Ochman jest jednym z dwóch artystów z Polski zaproszonych do „The Circle° Sessions”

Ochman jest jednym z dwóch artystów z Polski zaproszonych do „The Circle° Sessions”

The Circle Sessions to prestiżowy cykl sesji live, prezentujący świeże talenty z całego świata w nieoczywistych lokalizacjach. Krystian Ochman jako jeden z dwóch polskich artystów został zaproszony do wykonania dwóch utworów. Już teraz możemy zobaczyć pierwsze efekty i nagranie do ostatniego singla Ochmana, czyli „Ten sam ja”.

Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji„The Voice of Poland”oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland”.

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.