Poruszające wykonanie hitu z filmu "Narodziny gwiazdy" we francuskiej edycji "The Voice" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Poruszające wykonanie hitu z filmu „Narodziny gwiazdy” we francuskiej edycji „The Voice”

Poruszające wykonanie hitu z filmu „Narodziny gwiazdy” we francuskiej edycji „The Voice”

Terence James zachwycił sędziów swoją interpretacją utworu „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Terence James zachwycił sędziów swoją interpretacją utworu „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera.

W niedzielnym odcinku francuskiego „The Voice: All Stars France 2021” widzowie mogli usłyszeć utwór „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy” (2018) w reżyserii Bradleya Coopera. Zaśpiewał go Terence James, szkocko-brytyjski wokalista i producent muzyczny, który od 27 lat mieszka we Francji. Podczas przesłuchania w ciemno dwoje trenerów, Mika oraz Zazie, odwróciło swoje fotele.

Zobaczcie, jak poradził sobie James:

„Narodziny gwiazdy” to muzyczny melodramat w reżyserii Bradleya Coopera. Jest to już czwarty remake musicalu o tym samym tytule z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine'a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Pochodząca z filmu piosenka „Shallow”, którą Lady Gaga wykonała razem z Bradleyem Cooperem, otrzymała cztery nominacje do nagrody Grammy, z czego wygrała w dwóch kategoriach: Najlepszy występ popowy w duecie/grupie oraz Najlepsza piosenka napisana do filmu kinowego/telewizyjnego. Otrzymała również Złoty Glob i statuetkę Oscara dla Najlepszej piosenki filmowej.