Cover "Can't Help Falling In Love" zaśpiewany w pięknych okolicznościach przyrody » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Cover „Can’t Help Falling In Love” zaśpiewany w pięknych okolicznościach przyrody

Cover „Can’t Help Falling In Love” zaśpiewany w pięknych okolicznościach przyrody

Tym razem nie w „Blue Hawaii”, a w zielonej Kanadzie. Zobaczcie, jak utalentowani bracia poradzili sobie z tak ponadczasowym przebojem!

Tym razem nie w „Blue Hawaii”, a w zielonej Kanadzie. Zobaczcie, jak utalentowani bracia poradzili sobie z tak ponadczasowym przebojem!

Śpiewający duet tworzą dwaj bracia bliźniacy: Clint i Bob, którzy już od małego interesowali się muzyką i występowali na scenie. Gdy mieli zaledwie 4 lata, wspólnie z pozostałymi braćmi założyli zespół The Moffatts. Razem z rodzicami występowali na licznych festiwalach, grając głównie muzykę country. Grupa stała się jedną z najpopularniejszych w Kanadzie, podbiła także rynek wschodnioazjatycki. Podczas trwającej 30 lat kariery zespół był wielokrotnie nagradzany, regularnie pojawiał się na festiwalach oraz w programach telewizyjnych, a jego utwory były wykorzystywane w wielu filmach i serialach.

W 2018 roku roku Clint i Bob postanowili rozpocząć swój własny projekt – Music Travel Love. Jest to kanał w serwisie YouTube, na którym publikują zarówno własne piosenki, jak i covery największych przebojów. Swoje występy nagrywają w plenerze, podczas licznych podróży, dzięki czemu każdemu utworowi towarzyszą majestatyczne widoki z najróżniejszych części świata. Podziwiać je możemy także w tym wykonaniu przeboju „Can't Help Falling In Love„, nagranym w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

„Can't Help Falling In Love” to utwór Elvisa Presleyawydany w październiku 1961 roku. Po raz pierwszy pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Blue Hawaii„, w którym zagrał sam Presley. Później można go było usłyszeć między innymi w filmach „Lilo i Stich„, „Moulin Rouge!„, a także w horrorze „Obecność 2„. Piosenka jest jedną z najczęściej coverowanych w historii. Spośród licznych wykonań najbardziej znana jest wersja brytyjskiego zespołu UB40.