Hit The Cranberries w wykonaniu utalentowanego małżeństwa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Hit The Cranberries w wykonaniu utalentowanego małżeństwa

Hit The Cranberries w wykonaniu utalentowanego małżeństwa

Para wykonała akustyczny cover przeboju „Ode to My Family”. Sprawdźcie, czy udało im się oddać wyjątkowy klimat oryginalnego utworu!

Para wykonała akustyczny cover przeboju „Ode to My Family”. Sprawdźcie, czy udało im się oddać wyjątkowy klimat oryginalnego utworu!

Duet The Running Mates tworzy małżeństwo, Spencer i Julia Broschard. Para poznała się w 2008 roku na uczelni muzycznej Berklee College of Music w Bostonie. W 2015 zaczęli publikować w serwisie YouTube covery znanych utworów oraz własne kompozycje. Szybko zyskali sporą grupę widzów, których dziś jest już prawie 160 tysięcy. Ostatnio na ich kanale pojawił się cover „Ode to My Family„, jedna z ulubionych piosenek pary z repertuaru grupy The Cranberries.

UtwórOde to My Family” zadebiutował na drugim albumie irlandzkiego zespołu – „No Need To Argue„. Wokalistka grupy, Dolores O'Riordan, napisała go podczas trasy po Stanach Zjednoczonych, w czasie której bardzo tęskniła za swoją rodziną. Tekst opowiada o jej własnych doświadczeniach z młodości – artystka, która śpiewała zanim jeszcze nauczyła się mówić, w bardzo młodym wieku postanowiła podążać za marzeniem o międzynarodowej karierze, decyzja spotkała się jednak z brakiem zrozumienia ze strony jej rodziców.

Piosenka znalazła się na szczytach list przebojów w Europie i Oceanii. W 2017 roku jej akustyczna wersja pojawiła się na ostatnim albumie grupy wydanym za życia Dolores, „Something Else„.