Chris Cugowski jako wokalista Maneskin w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Chris Cugowski jako wokalista Maneskin w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Chris Cugowski jako wokalista Maneskin w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Za nami emocjonujący odcinek specjalny „all’italiana”. Zobaczcie, czy uczestnikom udało się zabłysnąć jako gwiazdy włoskiej estrady!

Za nami emocjonujący odcinek specjalny „all’italiana”. Zobaczcie, czy uczestnikom udało się zabłysnąć jako gwiazdy włoskiej estrady!

W piątym odcinku 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” uczestnicy musieli nie tylko jak najlepiej odwzorować głosy znanych wokalistów, ale także ekspresowo przyswoić język włoski. Ich wykonania oceniał sam Stefano Terrazzino, występujący gościnnie w roli jurora.

Zwycięzcą został Chris Cugowski, który wcielił się w Damiano Davida lidera zespołu Maneskin. Zaśpiewał ich największy przebój, „Zitti E Buoni„. Zobaczcie, jak poradził sobie z tym zadaniem!

Grupa Maneskin zawładnęła Europą po występie na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie, który wygrała piosenką „Ziitti E Buoni”. Utwór, którego tytuł możemy przetłumaczyć na „siedź cicho i zachowuj się”, stanowi manifest przeciwko ograniczaniu kreatywności, oryginalności oraz ekspresji uczuć i poglądów w imię zasady „to nie wypada”.

Zespół szybko stał się niezwykle popularny, zwłaszcza wśród młodzieży. W czerwcu tego roku wystąpił w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal. Kolejny raz w Polsce pojawi się w lutym 2022 roku w ramach trasy „Loud Kids On Tour„.