Barbara Kurdej-Szatan jako Zucchero w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Barbara Kurdej-Szatan jako Zucchero w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Barbara Kurdej-Szatan jako Zucchero w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W odcinku specjalnym uczestnicy programu zabrali widzów w muzyczną podróż do słonecznej Italii. Zobaczcie, jak poradzili sobie z największymi włoskimi przebojami!

W odcinku specjalnym uczestnicy programu zabrali widzów w muzyczną podróż do słonecznej Italii. Zobaczcie, jak poradzili sobie z największymi włoskimi przebojami!

W najnowszym odcinku 15. edycji programu uczestnicy otrzymali podwójnie trudne zadanie, polegające na wcieleniu się w znanych włoskich wokalistów, dodatkowo śpiewając w ich ojczystym języku. Jakby tego było mało, dla niektórych gwiazd koło losujące wykonawców, których głosy mają odtworzyć okazało się być wyjątkowo niełaskawe!

Barbara Kurdej-Szatan, która w poprzednich odcinkach wcielała się już w Eda Sheerana i Raya Charlesa, po raz kolejny musiała zmierzyć się z męskim głosem, tym razem jako Zucchero. Zobaczcie, jak poradziła sobie z przebojem „Baila Morena„!

Baila (Sexy Thing)„, szerzej znana jako „Baila Morena” to jedna z najpopularniejszych piosenek Zucchero. Została wydana w 2001 roku na dziewiątym albumie wokalisty, „Shake„.

Utwór został nagrany aż w trzech wersjach językowych: po włosku, po angielsku i po hiszpańsku. Ta ostatnia, nagrana wspólnie z meksykańskim zespołem Mana, znalazła się na albumie „Zu & Co.”, na którym możemy usłyszeć utwory nagrane przez Zucchero wraz z innymi gwiazdami, między innymi z Sheryl Crow, Dolores O'Riordan, Brianem Mayem i Stingiem.