Uczestniczka "The Voice" wykonała hit "I Will Always Love You" Whitney Houston » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestniczka “The Voice” wykonała hit “I Will Always Love You” Whitney Houston

Uczestniczka „The Voice” wykonała hit „I Will Always Love You” Whitney Houston

Właśnie dla takich momentów uwielbiamy oglądać programy typu talent show. Zobaczcie, co się wydarzyło w ostatnim odcinku amerykańskiej edycji „The Voice”.

Właśnie dla takich momentów uwielbiamy oglądać programy typu talent show. Zobaczcie, co się wydarzyło w ostatnim odcinku amerykańskiej edycji „The Voice”.

Podczasdogrywek amerykańskiej wersji programu „The Voice” jedna z uczestniczek, Wendy Moten wykonała przebój „I Will Always love You” z repertuaru Whitney Houston.Jej występ na długo zapisze się w historii programu. Sami zobaczcie, jak poradziła sobie z tym wielkim hitem.

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu „Bodyguard”. Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka z repertuaru Dolly Parton „I Will Always Love You”, praktycznie z miejsca stała się hitem.

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu.