Parodia teledysku do "Easy On Me" Adele w wykonaniu Ellen DeGeneres » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Parodia teledysku do „Easy On Me” Adele w wykonaniu Ellen DeGeneres

Parodia teledysku do „Easy On Me” Adele w wykonaniu Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres zaprezentowała w swoim programie parodię teledysku Adele, w której sama zagrała. Sprawdźcie, czy spodoba wam się taka wersja klipu do „Easy On Me”!

Ellen DeGeneres zaprezentowała w swoim programie parodię teledysku Adele, w której sama zagrała. Sprawdźcie, czy spodoba wam się taka wersja klipu do „Easy On Me”!

Ellen, prowadząca popularnego talk-show „The Ellen DeGeneres Show„, słynie z poczucia humoru oraz ogromnego dystansu do samej siebie W programie, oprócz rozmów z największymi gwiazdami show-biznesu, bardzo często pojawiają się parodie popularnych teledysków i filmów. Ellen występuje w nich jako główna bohaterka i żartobliwie zapewnia widzów, że naprawdę brała udział w danej produkcji, jednak została z niej wycięta w końcowym montażu.

Tym razem Ellen zaprezentowała „oryginalną” wersję teledysku do utworu „Easy On Me„, w której pojawia się u boku Adele. Zobaczcie, jak wyglądałby klip z udziałem prezenterki!

To już drugi teledysk Adele, który sparodiowała Ellen. W 2015 zaprezentowała widzom programu rozmowę telefoniczną z piosenkarką, która miała ją zainspirować do stworzenia hitu „Hello„, promującego płytę „25„.

Oficjalny teledysk do „Easy On Me”, który został opublikowany na YouTubie 15 października 2021 roku, ma obecnie ponad 170 milionów wyświetleń i został nominowany do nagrody People's Choice Awards w kategorii „Najlepszy teledysk”.