Uliczna artystka zachwyciła przechodniów hitem "Titanium" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uliczna artystka zachwyciła przechodniów hitem „Titanium” [WIDEO]

Uliczna artystka zachwyciła przechodniów hitem „Titanium” [WIDEO]

Ten wielki przebój z repertuaru zespołu Davida Guetty i Sii doczekał się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

Ten wielki przebój z repertuaru zespołu Davida Guetty i Sii doczekał się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

Ten wielki hit bardzo często do nas powraca w coraz to nowszych wersjach. Posłuchajcie, jak brzmi przebój „Titanium” wykonany przez uliczną artystkę Allie Sherlock. Irlandzka wokalistka swoim głosem poruszyła wielu przechodniów. Sami zobaczcie.

„Titanium” to niewątpliwie jeden z największych przebojów Davida Guetty. Został wydany w 2011 roku. W oryginale wykonuje go Sia.Piosenka bardzo znalazła się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii, w pierwszej piątce w Kanadzie i w pierwszej dziesiątce w Stanach Zjednoczonych, gdzie uzyskała status podwójnej platyny za sprzedaż i wysyłkę ponad dwóch milionów egzemplarzy.

W 2012 roku coverem tego hitu zaskoczyła swoich fanów Doda.Do wersji Rabczewskiejpowstał czarno-biały teledysk, w którym Doda śpiewa w studiu nagraniowym. Klip ma już ponad 6 milionów wyświetleń! Przypomnijmy go sobie!