Strona Główna > Uczestniczka „The Voice” zszokowała jurorów coverem przeboju „Cryin’” Aerosmith

Uczestniczka „The Voice” zszokowała jurorów coverem przeboju „Cryin’” Aerosmith

W Portugalii rozpoczęła się nowa edycja show „The Voice”. Jedna z uczestniczek swoim występem wzruszyła w ostatnim odcinku zarówno jurorów jak i publiczność.

W Portugalii rozpoczęła się nowa edycja show „The Voice”. Jedna z uczestniczek swoim występem wzruszyła w ostatnim odcinku zarówno jurorów jak i publiczność.

Podczas przesłuchań w ciemno do programu „The Voice” jedna z uczestniczek, Juliana Oliveira wykonała przebój „Cryin'” z repertuaru zespołu Aerosmith. Nie musiała długo przekonywać jurorów swoim występem. Udało jej się przekonać trzech jurorów do odwrócenia foteli.Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

Przypominamy, żeAerosmith zagra koncert 13 lipca 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Organizatorzy informują, że wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność na nową datę.

Jedyny w swoim rodzaju zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu piecu dekad od powstania.

Aerosmith są laureatami nieskończenie wielu nagród, w tym: czterech statuetek GRAMMY®, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards, dwunastu MTV Video Music Awards, jak również, za przekraczanie granic gatunków muzycznych, Soul Train Award za najlepszy rapowy singiel – remix „Walk This Way” zespołu Run DMC. W styczniu Aerosmith zostanie uhonorowany przez Recording Academy nagrodą 2020 MusiCares® Person of the Year. Zespół, który na swoim koncie ma już wiele platynowych płyt, do dnia dzisiejszego inspiruje całe pokolenia, będąc tym samym jedną z najbardziej uwielbianych grup muzycznych wszechczasów!